Про фестиваль

Перший Міжнародний фестиваль повітряних зміїв «Tryhutty International Kite Festival 2017» відбудеться на півдні України в період з 18 по 23 травня 2017 року з головною подією 21 травня 2017 року.

21.05 з 10:00 до 19:00 на березі р. Південний Буг чекаємо усіх на грандіозне дійство! Літаючі тварини, риби, птахи, комахи, інші персонажі та фігури величезних розмірів у 3D форматі можна буде побачити у небі!

Захід проходитиме під гаслом: «Одне небо – один світ!». База заходу – с. Трихати Миколаївського району Миколаївської області.

Метою заходу є зібрати разом любителів повітряних зміїв, об’єднати представників різних культур і влаштувати свято фантазійних форм і кольорів.

 

Старинець Дар’я

ОБЛИЧЧЯ ФЕСТИВАЛЮ

Старинець Дар’я

Учениця 10 класу Ольшанської ЗОШ І-ІІІ ст. Миколаївського району Миколаївської області. Займається у фотогуртку. Любить фотографувати природу. Не раз займала призові місця в обласних конкурсах.

Мріє запустити в небо повітряного змія зробленого власноруч.

 

Головними гостями Фестивалю стануть фахівці світового рівня з повітряних зміїв країн Європи та Азії: Італія, Німеччина, Франція, Польща, Туреччина, В’єтнам, ОАЕ та Індія.

 

 

 


 

Організатори:

Безмощук Тетяна                     Павло Шмулевич

                                            

Голова оргкомітету,                                                    Віце-президент фестивалю

голова ГО «Сила Єднання»